Melek Anne Kimdir

.Melek Anne Hizmetleri

Edirne Pasta Kursları ve Edirne Yemek Kursları :

 

Melek Anne (Sibel Barshan) 15 Yıl Edirnede yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanı Melek Anne Ev Yemekleri Restoranı işletmeciliği yapmış olup;  Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi olarak Aşçılık tecrübesini, pasta ve yemek kurslarıyla paylaşmaya devam etmektedir. Ayrıca  2015 yılından itibaren Şeker Hamurlu Pasta ve Yaş Pasta tasarımı, Cupcake, Cakepops, Butik Kurabiye tasarımlarıyla çevresinde haklı bir ün sahibi olmuştur.

 

Sık sık TV Programlarına da konuk olan Melek Anne, Edirne TV’de Melek Anne Tatlım Benim adı altında yemek programı da hazırlamaktadır.

 

Melek Anne tecrübesini ve Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi kimliğini, kişilere ve gruplara özel pasta ve yemek kursları vererek değerlendirmektedir. Aklınızdaki, gönlünüzdeki özel yemeği; en güzel tasarımlı pastaları, cupcake, cakepops, makaron, royal icing  ve butik kurabiye yapımını Melek Anne’den öğrenin! Telefondan Kurs Hakkında Bilgi ve Başvuru Numarası : 0 545 511 54 70

WhatsApptan Başvuru   Bilgi ve Sipariş Formu

 

Özel Tasarımlı Pasta, Cupcake, Cakepops ve Butik Kurabiye Siparişi :

 

Melek Anne doğum günü, söz, nişan, düğün, evlilik yıldönümü, çocuğunuzun diş çıkarması gibi özel günlerinizi en güzel tasarımda pasta, cupcake, cakepops ve butik kurabiyelerle süsler. Telefondan Sipariş Numarası : 0 545 511 54 70

 

Butik Toplantı ve Kurumsal Organizasyonlar :

 

Firmanızın ya da işletme-kuruluşunuzun ihtiyacı olabilecek her türlü butik-toplantı, kurumsal organizasyon ve sunumlar, Melek Anne Organizasyonuyla gerçekleştirilir. Küçük bir misafir grubundan binlerce kişilik dev bir davete kadar her türlü etkinliğinizde uzman ekibimiz sizin için en mükemmel davet planını hazırlar.

 

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Yol-Harita